| đɾεαmεɾ a întrebat:

Buna,TPU! ..Va rog! Imi puteti spune si mie cate parti(cate volume) are cartea "Cercul secret" sau "The secret circle", pentru ca am ajuns la partea a treia "PUTEREA" si vreau sa stiu daca mai continua. Multumesc anticipat.PS:Funda happy

Răspuns Câştigător
| PurpleBox192 a răspuns:

Acestea sunt toate partile:
The Initiation
The Captive
The Power
The Divide
The Hunt
The Temptation

| Ryana1999 a răspuns (pentru PurpleBox192):

Sunt toate traduse in romana?

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Stiu ca volumul 4 se numeste DESPARTIREA. Si mai sunt inca doua ( nu mai tin minte numele exact)

| ღNuTzAღ a răspuns:

Da,inca 3 parti mai are

| countingstars a răspuns:

Are 4 volume, dar nu mai tin minte cum se cheama ultimul. Stiu doar ca asta e cel mai tare. Le-am citit pe toate! happy

| countingstars a răspuns:

Scuze, sunt 7 de fapt!

| Paun_Cosmina_2004 a răspuns (pentru countingstars):

Îmi poți spune unde la găsesc pe ultimele 3. Nu le găsesc nicăieri!happy