| raducutu123 a întrebat:

Va rog, raspundeti-mi urgent! La analizele materilor fecale poate iesi nicotina?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

NU. Doar la analizele de plamani, se pot vedea urmele fumatului si modificarea structurii plamanilor.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti a frica ca iti ghiceste mamica in cacuta si te prinde ca fumezi?

| raducutu123 explică (pentru suntserios):

Da, "mi-a" frica. Nu e treaba ta asta, eu am pus o intrebare si tu raspunzi daca vrei. Dupa cum spune numele tau ar trebui sa fii serios, dar ma mir ca pun toti handicapatii campionii zilei

| suntserios a răspuns (pentru raducutu123):

Sunt serios la intebari serioase, nu la intrebari de si despre ca.cat

| doctorandus a răspuns:

Poate iesi nicotina daca te cerceteaza FBI-ul, atlfel in mod obisnuit n-o detecteaza nimeni.

| Hammurabi a răspuns:

Nu. Doar la analizele de sânge dar nu la cele obișnuite.