| rossallita a întrebat:

Buna TPU:* va rog sa ma ajutatibig grinbig grin am contul de facebook blocatsad cum il deblochez?:*:*

Răspuns Câştigător
| MegaOmega a răspuns:

Nustiu ce se intampla ca la toti li-se intampla. Trebuie sa recunosti niste persoane din poze aleatorii alese de ei ai voie la 2 refuzuri. Succes cu deblocatulwinking

1 răspuns:
| Innovation a răspuns:

Vai ce inzorzonata e intrebarea ta! In legatura cu intrebarea ta, te-ai uitat sa vezi daca ai primit ceva pe email cu pasii de deblocare?