| AlexAL275 a întrebat:

Voi cum îi abordați pe oamenii pe care nu-i cunoașteți?

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să abordez un om pe care nu îl cunosc mai întâi mă refer interior la motivul meu.
Astfel bună ziua eu, bunâ ziua el.
Și ce urmează? Mă pregătesc pentru asta.

| Frank51 a răspuns:

Il scoti pe x inlocuiesti pe y in a doua ecuatie, faci o ecuatie de gradul intai cu doua necunoscute, si dupa aia spui x + y = suma totala si il scoti pe y si dupa aia scazi din suma totala pe x si iti da y.

| PainTech a răspuns (pentru Frank51):

Cea mai originala abordare.

| Sofer a răspuns:

Bună viata mea. Vreau sa ne cunoaștem.

| AnastasiaK a răspuns:

Pai cu ce scop vrei sa abordezi omul? Ca in functie de asta iti gandesti abordare happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnastasiaK):

E foarte random, poate vrea prieteni noi.

| CleanHeart a răspuns:

Daca vreau sa ma imprietensc cu persoana respectiva, ma refer face to face nu pe net, ca imi fac mai multi prieteni in realitate, intreb ceva si uite asa incepem o discutie, bine, trebuie sa ai si ce discuta, la mine cum vorbesc mult no problem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grijă happy )
Începi un dialog frumos și apoi va luați la vorba și ajungeți să vă cunoaști cât de cât încât să purtati un dialog cu sens să zic asa

| oz_1736 a răspuns:

Saluti si ii ceri un favor greu de refuzat: un pix, cat e ora, ceri o bucata de hartie etc

| PainTech a răspuns (pentru oz_1736):

Nu prea mai merge cu ceasul in 2020.

| morfeo a răspuns:

Cu grija

| NuCitescNotificari a răspuns:

Yoo wassap man?

| CiubotariuAndrei a răspuns:

Salut. Eu sunt... daca e online, ai vrea sa ne cunoastem? Daca e offline ii faci cinste cu ceva.