| JuStAdY a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi fac abonament la orange cu preulungire contract adica pe 2 ani si vreau sa ma ajutati ca nu prea inteleg deci:
Pe https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/blackberr y-curve-8520 este acel blackberry va rog ajutati-ma cu cel mai ieftin abonament va rog sa stiu cat sa dau pe luna si cat trebuie sa ii dau in mana la avnzator multumesc anticipat.

1 răspuns:
| IAmAnonim a răspuns:

Pai dai pe prelungire pret apoi dai pe alege pret, apoi zice in dreapte valoarea abonamentului tau si alegi cat dai tu pe luna si apoi pe adauga in cos. asta e tot pa