| Izabella97777 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu un program de citit convorbirile de pe mess.mai exact vreau sa intru pe adresa prietenului meu(ii stiu parola) si vreau sa-i citesc arhivele(a intrat si el odata pe adresa mea si mi le-a citit spunandu-mi ca are un program special, eu am crezut k ma minte si mi-a spus exact ce am vb cu o anumita persoana, deci exista un asemenea program sa pot citi convorbirile scrise de pe pc-ul lui sa le vad la mine pe pc) deoarece vreau sa vad niste convorbiri pe care le are cu anumite persoane pe care pe mine ma intereseaza, fiindca stiu ca s-ar putea sa ne strice relatia.va rog ajutati-ma!
PS. daca mi-ati putea da si linkul ar fi perfect. funda cel mai rapid si cel mai bun raspuns :*:*

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 explică:

Sub Inbox la mail este Conversations...scrie acolo... daca nu e inseamna ca le-a sters

| Izabella97777 explică (pentru Izabella97777):

Multumesc mt de tot...mi-ai fost de mare folos:*

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Arhivele de mess se pot citi doar din mess. dar, ele se salveaza pe laculatorul respectiv. adica el intre pe mess de pe calculatorul lui si tu intri de pe alt calculator nu poti sa vezi arhivele.
in schimb am auzit ca messenger 11 salveaza arhivele online si le poti citi de oriunde. asa ca. instaleaza-i prietenului tau messenger 11

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Pai nu trebuie program, intre pe MAILUL lui, acolo este undeva unde este istoricul de convorbiri iti spun imd sa ma uit...

| axll a răspuns:

Daca ii stii parola nu ai nevoie de niciun program. intri la messenger/preferences/archive (sau conversation history) si dai view conversation history sau archive. daca nu gasesti niciun mesaj acolo inseamna ca nu are arhiva.

| titisan70 a răspuns:

Nu-i frumos sa faceti treaba asta.se numeste violare de corespondenta.

| Izabella97777 explică (pentru titisan70):

Stiu ca nu e frumos dar tin la relatia nostra si chiar vreau sa vad daca cineva are intentii rele sau nu oricum el mi-a spus ca pot intr oricand pe id lui