| sorinel98 a întrebat:

Vreau sa ma epilez și pe picioare cu crema depilatoare ce păreri aveți ( sunt fata )? Sau ce îmi recomandați mai bun?

6 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Esti fata cu numele sorinel, misterios, nu va prostiti sa va epilati pe picioare.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru DaniTDCI):

Asa-i moda bo$$-ule, adevărat! rolling on the floor gloante-n cap.

| Deserth a răspuns:

Da draga mea epileazate dar mai intai, in talpi

| alexandruanghel a răspuns:

Esti fata si te cheama sorinel

| Maskoff a răspuns:

Mai bine incerci ceară depilatoare.
Crema depilatoare irita foarte repede și parul creste destul de repede inapoi

| Deliqueena a răspuns:

Păi parerea mea este sa iti 'tunzi părul nu sa te apelezi si sa faci asta pana cand esti gata sa folosesti ceara nu crema. Eu asa fac.