| jhosanify a întrebat:

Vreau sa plec anul acesta inainte de sarbatori in Spania, si stiu ca imi trebuie procura facuta la notariat pe persoana cu care plec daca nu plec cu parintii. Dar nu stiu daca imi trebuie si cand ma intorc inapoi, precizez ca voi merge cu o cunostinta si ma voi intoarce singur cu autocarul, dupa anul nou. Nu sunt major.

Răspuns Câştigător
| z0r3Ns3n a răspuns:

Iti trebuie procura de la taicatu si de la maicata dus-intors si nu te poti duce/intoarce singurwinking. Crede-ma ca m-am interesat si eu de chestia asta. Funda?

1 răspuns:
| kim26 a răspuns:

O singura procura iti trebuie