| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu daca pot arunca din dosarul pentru permis foaia cu programarea. Evident dupa ce am dat orasul in data respectiva si l-am cazut, foaia cu punctele de penalizare si foaie cu analizele daca a trecut un an, dau funda!

2 răspunsuri:
| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

Daca a trecut un an poti arunca dosarul cu totul. Va fi nevoie sa refaci inclusiv scoala, deci alt dosar happy. Spor

| anonim_4396 explică (pentru Ceva_Aura_1988):

Gresit, dosarul tine 1 an de la ultima ora de condus, analizele un an din ziua in care le ai facut, analizele mi ai expirat, dar mai am timp pana in 27 februarie, am fost plecat in alte tari cu niste probleme si nu am apucat decat o data sa dau orasul, deci esti prost informata