| Pufffosenie97 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cat costa o cartela Vodafone cu 5 euro? de unde pot sa o cumpar? cate minute asi avea pe ea?
Funda la cine imi da mai multe detalii!

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, o poti lua de la orice super market cand ajungi la casa sau la centrul Vodafone. Este in jur de 25 de lei si minutele depinde deoarece trebuie sa-ti alegi ce extraoptiune vrei tu happy.

| JollyJulieta a răspuns:

A nu stiu dar cred ca costa 5 euro si ca are 5000 minute nu stiu imi dau cu parereawinking.

| Andra_Mihaela_1994 a răspuns:

Bunaaaahappy! pai o cartela Vodafone cu 5 euro costa 25 de lei...o poti cumpara de la orice magazin benzinarie, si ai 4500 min vot si sms-uri, 115-min nationale si internationale, 75 MB internet