| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

Bună TPU, vreau să vă întreb dacă cum se pot plăti facturile pe internet si ce facturi se pot plăti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam toate le poti plati, cel mai simplu din aplicatiile de internet backing

| Frank51 a răspuns:

Cam toate facturile se pot platii online.

| Lioana a răspuns:

Curentul, gazul, internetul si televiziunea, telefonul se pot plati online. Cheltuielile de bloc nu se pot plati inca online la mine dar poate ca altii pot. Depinde de administrator.

| GabyT10 a răspuns:

Majoritatea facturilor le poti platii online.Fiecare are site, de exemplu Electrica, are Oficiul Virtual Electrica Furnizare SA, iti faci cont pe acel site si poti face plati online.

| ALEXXXL19 a răspuns:

Pe situ fiecărui facturi unele oferă posibilitatea sau pe situ bănci pe care ai cardul bancar