| yournameplease a întrebat:

Buna tutoror, imi spuneti si mie cum se face un site? Sau imi puteti da un link de unde sa imi creez unul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.wordpress.com sau incearca www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site ori Blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana, hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro, totul gratuit!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

4 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Scrie pe google ucoz, da pe prima varianta

| Anestezia a răspuns:

Hei , știu eu !
 Cea mai simplă metodă cred că e asta!

Intră în Google Chrome , apoi dă acolo mai sus la Mai Multe .
Apasă pe săgețică !
Îți va apărea acolo la a șaptea opțiune -Site-uri-.Click !
Și de-acolo te descurci !

Baftă !

| xXkenzorXx a răspuns:

Salut scrie:
WWW.blogger.ro
Este cel mai bun site si este gratuit!
Cu AdSense poti sa castigi bani reali!
Incearca-l si terog, astept o funda!

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!