| Ella3794 a întrebat:

Buna tuturor am si eu o mica mare problema. Am avut de facut un proiect la mate l-am scris in word si acum cand sa-l scot. imi scoate proiectul dar surpriza fara exercitii la fratii de exemplu sunt numai liniile... cifre prea putine sau deloc. Trebuie sa fac niste setari speciale? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| IceCream11 a răspuns:

Imprimantra este de vina, sau tusul.Eu in locul tau as schimba tusul si daca nu apare nicio schimbare,mi-as lua o noua imprimanta, un HP.
Sper ca te-am ajutat, o zi buna! happy