| Sparkii a întrebat:

Buna tuturor am si eu o problema am windous xp si deci merge pc asta greu si mi-am instalat nod 32 merge bine cateodata si cand imi arata aia de jos ca se incarca merge super greu la el acolo la baa de jos imi arata cv ca se incarca si merge super greu se invarte defaptt hellp mi se blocheaza pc si e super naspa

2 răspunsuri:
| 5yr0Kk a răspuns:

Ori ai luat ceva virusi ori Pc_u e varza
incearca o defragmentare sau roaga pe cineva sa iti reinstaleze windows din nou daca nu te descurci
si ca antivirus poti folosi Microsoft security esentialles de la ei.e un antivirus foarte bune si gratuit

| Sparkii explică (pentru 5yr0Kk):

Deci acuma merge bineee si dupa maine cand ai dau drumu merge in reluare straight face