| AlinaBob36rn a întrebat:

Buna tuturor, cei care au un magazin on-line pe shopify prin dropshipping cand ati cumparat un plan lunar a trebuit sa faceti un contract cu cei de la shopify sau cum ca daca o sa trebuiasca la banca sa demonstrez ca lucrez la shopify sa am vreun contract ceva? Multumesc de atentie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu iti recomand sa nu mai folosesti spotify.Mie mereu imi daea erori(am incercat de pe dispozitivele tuturor membrilor familiei) si dupa cam un an dadea erori si mai bagasem si bani in el si dupa nu mai mergea.In schimb poti folosi SoundCloud sau poti intra pe Site-ul Mp3Juice pe google si iti poti instala muzica in telefon dupa care iti instalezi aplicatia MusicPLayer(are o iconita de culori diferite precum la Instagram) sau aplicatia Music Player-MP3 Player si asculti melodiile acolo.
Acum sa ma scuzi daca te deranjeaza comentariul meu...Eu dadeam doar niste sfaturi din propria experienta. Sper totusi sa iti fie macar un pic de folos!

| AlinaBob36rn explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru raspunsul tau dar aici am intrebat de Shopify nu de Spotify este un magazin on-line unde iti vinzi produsele big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlinaBob36rn):

Upss...Scuze...Sunt mai inapoiata de fel.