| MonyMoniq a întrebat:

Buna tuturor. Cum sa blochez un numar pe telefon care imi tot trimite mesaje?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate la nciun telefon deoarece numerele sunt libere si o persoana poate apela si trimite mesaje cui vrea el\ea. Daca tot insista si nu-l\o mai suporti, ti-ai putea schimba numarul.

| MitroKta a răspuns:

Nu se poate. Numai la unele telefoane-Sony Ericsson de ex, iti alcatuiai o lista cu numerele care voiai sa te sune.

| anonimg a răspuns:

Exista aplicatii pentru telefonele moderne care te ajuta sa blochezi orice nr de tel pe care il doresti.
aceste aplicatii se numesc: blacklist.
Intra pe site: http://pustiul.ro/blacklist