| DelphhiN a întrebat:

De curand mi-am luat un laptop Asus si avea un program gen "Asus eye care". Pentru a am reinstalat windows ul am "pierdut" programul iar acum nu reusesc sa l mai gasesc. Ma poate ajuta cu un link cineva? Multumesc!

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incearca programul de recuperare a fisierelor pierdute sau sterse,, RECUVA"!

| SasNetRomania a răspuns:

Incearca pe pagina producatorului Asus sa il descarci, daca nu il vezi pe acolo ai sus butonul descarcari, pui datele laptopului si ar trebui sa fie. Repet ar trebui, nu e obligat Asus-ul sa aiba separat acel soft spre download.