| pumpkinky a întrebat:

Buna tuturor,nu stiam la ce categorie sa incadrez urmatorul subiect... ati participat vreodata careva la conferinte gen: cum sa fii antreprenor,tinerii in ziua de azi, etc, acestea sunt doar niste exemple
As vrea sa mi ziceti cum e?
Se pun intrebari celor care participa? Se ofera diploma de participare sau ceva?
Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Da, se interactioneaza cu publicul. De obicei in cadrul unui congres se ofera diploma, dar nu stiu sigur. Daca esti interesat de domeniul asta iti recomand un speaker si trainer foarte bun pe nume Lorand Soares Szasz. Poti sa il gasesti online pe Youtube si mai face Q&A live pe Facebook si desigur in viata reala la seminarii.