| Olgutza21 a întrebat:

Poate este cineva din Iasi pe aici happy Sunt studenta in anul II si imi caut o gazda... Poate stiti pe cineva care primesta in gazda sau care cauta o colega de apartament... Astept raspunsuri) Merci si o zi buna!

Răspuns Câştigător
| cLeILa a răspuns:

Eu am o vilaa mare sunt fata,neam intelege perfect, doar ca eu sunt in anul 1, am trecut)si sunt sigura ca vei putea sta la mine,parintii mei sunt plecati in anglia,nici nu e nevoie sa ma platesti, intelegi? ar fi super, sunt din iasi.deci ce zici? nu am frati sau surori desi mi-as dori o sora

1 răspuns:
| Olgutza21 explică:

Da-mi ID-ul tau de mess. si iti scriu eu mai tarziu )