| TasieSimona a întrebat:

Unde pot scoate in Bucuresti poze de pe un cd/stick la un pret acceptabil? Sunt in jur de vreo 200 de poze si prespun ca marimea ideala ar fi cea de 10/15 sau 13/18. Multumesc

2 răspunsuri:
| EUgenERATION a răspuns:

Un loc ar putea fi la carrefour și la cora... De carrefour știu sigur, au un aparat și-ți scoți ce poze vrei și cum vrei! alt loc nu știu că nu-s din București

Dacă erai din localitate cu mine, îți făceam câteva la imprimantă (am impromantă foto și hârtie foto)