| biuuu a întrebat:

unde trebuie sa dau la setarile facebook, sa imi poata da Like la postari (distribuiri) si cei care nu ii am in lista de prieteni?

6 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Cand dai sa postezi si sa scrii comentariul ai statusul postarii in coltul din drepta jos sau chiar langa in dreapta unde scrii, cred ca la tine scrie dai prieteni, dai click acolo si modifici in public.

| biuuu explică (pentru MeConstantine):

Nu imi apare public. doar prietenii prietenilor si alteleee... big grin si nu stiu ce sa fac

| Andr33a123 a răspuns:

Pai trebuie sa dai jos la comentariu la public.

| biuuu explică (pentru Andr33a123):

Nu am varianta PUBLIC, doar altele.

| MeConstantine a răspuns (pentru biuuu):

Dai click acolo jos ca sa apara, unde postezi si apare cand te pui sa scrii articolul

| biuuu explică (pentru MeConstantine):

Tot nu sad daca vrei scriemi un mesaj pe privat cu un id de-al tau, te rog