Întrebare recomandată | Mara1112 a întrebat:

Urmeaza sa inchei primul semestru la o facultate din Iasi la care iau bursa de studiu din octombrie. Bursa este acordata pana in martie, dar eu vreau sa-mi retrag dosarul inainte de inceperea celui de al doilea semestru, stie cineva daca voi mai primi bursa pe lunile februarie sau martie? Chiar daca imi retrag dosarul?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa ce-ti retargi dosarul n-ai cum mai primi bursa, deoarece nu vei mai fi studenta.