| zuzukaeu a întrebat:

va plac bijuteriile din inox? ati purtat asa ceva/? cum se comporta acest material? am inseles ca nu-si schimba culoarea, nu se inegreste, vreau sa-mi iau un inel bvl.

Răspuns Câştigător
| allleeeee a răspuns:

Si mie imi plac cele din inox deoarece sunt chiar mai frumoase ca argintul.
Intradevar nu se inegresc, poti sa te uiti la vasele in inox happy.

2 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Sa stii ca se poarta din ce in ce mai mult bijuteriile din inox, pentru ca nu se inegresc deloc, sunt la fel ca aurul si argintu

| Coman-Balaban_Myhaela_1994 a răspuns:

Dar cele care par a fi de aur si innegresc?