| asta a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati! Cind dau "full screen" pe orice imagine(live, clip, etc.)-imi apar 2 dungi late, orizontale, care imi igusteaza imaginea. Problema a intervenit dupa instalarea unui nou windows, calc.era virusat, apoi eu am instalat Adobe flash player, care nu exista, nu mi l-a instalat cu noul windows.
Am incercat diverse, dar nu am reusit. Va multumesc pentru. ajutor!

3 răspunsuri:
| mklu a răspuns:

Dezinstaleaza din control panel -add or remove programs Adobe flash pe. instalat si ia ti altul de aici: idownload.ro la rubrica cautare scrii Adobe flash player si vei gasi Adobe flash player 11.0 Ar trebui sa iti mearga dupa asta

| foxu a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu.am intrebat pe forum ca si tine dar nu am primit nici un raspuns. daca tu esti mai norocos si primesti raspuns spune-mi si mie cum sa fac.ID meu de mess este:foxxxu.

| asta explică:

Deci am imagine ingustata dreapta-stinga, apare o banda lata de 5 cm.