| rororef a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati. Mi-am spart display-ul la telefon si nu mai merge. Cum as putea sa-mi controlez telefonul din pc daca il conectez prin usb? Am incercat cu airderdroid, am instalat aplicatia pe tel din pc dar nu merge sa intru in tel pentru ca nu am wifi-ul deschis sad Ce program sa instalez ca sa pot controla telefonul din pc? nu uitati ca eu nu am wifi-ul deschis pe tel! ofer funda :*

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

Tiar trebui un program serios care nu cred ca o sa il gasesti pe magazin player...
Programe de acest gen le folosesc cei de care repara telefoane nu stiu de unde poti face rost de unul se gasesc cam greu...