| cineva666 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi recomandați o firmă (de incredere) de trimis pachete direct de la domiciliu... Anglia - România.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dhl, ups, fedex, dpd, si ce mai e costa mult. Intreaba romani din zona ca aia stiu ieftin & sigur

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dhl

| Osneros a răspuns:

Încearcă să cauți și persoane, nu doar firme. Sunt mulți care au drumuri România - Anglia și pot lua pachete pe drum, sau fac drumul chiar pentru pachete.

| cineva666 explică (pentru Osneros):

Cam greu sa ai incredere intr o persoană necunoscută...n ai de unde sti peste ce persoana dai.nici intr o firmă nu prea poti avea incredere. dalai intr o pers.doar sa fie o persoană recomandată dar cam greu de gasit.

| Osneros a răspuns (pentru cineva666):

Mama a gasit in cateva zile (sub o saptamana) vreo 4 persoane care faceau transport. A ales una si, i-a dat gentile si banii si, surpriza, tipul a ajuns cand a zis ca ajunge.

| xzawn17 a răspuns:

Dhl