| rrr a întrebat:

Buna,

va rog sa imi spuneti cum pot afla daca o persoana mi-a dat block email la yahoo...adica daca nu imi primeste mailurile trimise ( nu ma refer la ignore pe messenger ci la emailuri)... si 2. exista vreo setare yahoo pentru a ma asigura ca persoana citeste/primeste mailurile mele (eventual fara ca ea sa trebuiasca sa dea vreun accept).

multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face asta pentru ca cum spune si Ramona nu potio deoarece te *** in gura si teb

| Ramooon a răspuns:

Nu ai cum sa realizezi asta, pur si simplu asta pentru a proteja persoana respectiva, este imposibil sa le citeasca fara sa dea clik pe messaj, asta ar insemna ca toate reclamere ti-ar sari in fata in momentul in care deschizi adresa de email, cel mai sigur ar fi sa iti faci o noua adresa de mail si sa trimiti de acolo ceea ce te intreseaza pentru a fi sigura ca persoana respectiva nu te-a blocat, ca sa te blocheze trebuie sa citeasca cel putin un mesaj ca sa realizeze ca esti tu, Bafta