| zuzukaeu a întrebat:

va rog sa ma ajutati urgent am sters pozele de pe camera foto si dupa aceia am vazut ca nu erau copiate in folderul nou care l-am creeat am incercat sa le recuperez de la cosul de reciclare dar ele nu se duc acolo cand sunt sterse, imi pare nespus de rau dupa acele poze va rog spuneti-mi cum as putea sa le recuperez.

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

This is the answer :) http://www.softpedia.com/......very.shtml

6 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

Cred ca daca au plecat din aparat spre pc sau dus in alt folder.Cauta in calculator jpg s-ar putea sa le fi dus in alta parte. Daca nu le ducea in alta parte nu pornea operatiunea.Cit despre recuperare nu cred ca se mai poate dar nu sunt profi.

| zuzukaeu explică:

In cosul de reciclare nu se duc atunci cand sunt sterse ca daca erau acolo le recuperamsad

| joker50 a răspuns:

Pai depinde de:daca ai fost in strainatate (poti merge cand ai timp si bani), din tara (daca ai fost intr-un hotel, la o ruda de a ta sau la cineva necunoscut) asa l-ai putea recupera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare daca ai incerca un back up?
Uite, intra in control panel si alege restore data, files etc, astfel te vei putea intoarce in timp...Alege utimul data, care e mai aproape de ziua cu pricina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu si eu am patit pe niste poze si foldere si nu le mai gasesc nu stiu unde sunt ca la cosul de reciclare nu sunt:-((

| andreea_3150 a răspuns:

Soory da chiar nu mai ai cum sa le recuperezi.doar daca le ai sters din cosu de reciclare.