| andre3a_6862 a întrebat:

vreau niste statusuri mai deosebite.
mai amuzante.happy
cele mai bune.si mai faine fundita+vot happyhappy

Răspuns Câştigător
| unnumesecret a răspuns:

1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…

2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…
3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…
5. *** dus… da si pe tine daca

La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data
olla…cand bem o cola?
Fac cinste plateste vecinu
Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni…
» " Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea…
Ma urasti, te urasc, ma placi, esti homo…
Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine? "
» " Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti… "
Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "

» " Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata… "

» " Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da
Viata e o curva…. TU esti VIATA mea! "
" Nu fumati in pat…. ca nici noi nu facem sex in scrumiera! "

» " Save energy…. sleep in school! "

» " Vino mama sa ma vezi…. muncitor la spatii verzi…. c-am furat si eu ceva si m-a prins politia! "

» " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

» " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "

» " Nu furati! Parlamentarii nu suporta concurenta! "

» " Daca pozele ar vorbi……ce crezi ca ar spune avatarul meu? "

» " N-am status acum…. da am in schimb avatar! "

» " Le stiu pe toate…….da-s maritate! "

» " Enervez…… in rate lunare! "

» " Cand stapanul nu-i acasa…. sar pe geam si intru-n casa!

2 răspunsuri:
| andre3a_6862 explică:

Nu-mi plac.straight face scuze

dar daca altcineva imi da ceva mai bun decat ceea ce mi-ai dat tu...ii dau fundita ei./lui