| MacMagic a întrebat:

Bună, vreau sa achiziționez un Office și am vazut ca preturile difera de la site la site, ma puteti indruma spre un site de incredere de unde sa pot comanda linistit si sa primesc si factura?

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Office original, doar la Microsoft pe site, parteneri (magazine mai mari sau mai mici care vând calculatoare și/sau software) și la marii retaileri de electrocasnice și IT, gen Media galaxy, PcGarage, cel.Ro, EvoMAG.
De la cel nu as cumpăra nici șireturi dacă e vorba despre ceva hardware, însă cu software ul nu vad nici o problema, dacă au preț mai mic decât concurenta.