| Trucker5 a întrebat:

vreau sa comand ceva prin posta si am o intrebare. daca eu stau in orasul x, dar pe buletin domiciliu in am in orasul y, pot comanda prin posta(ramburs) pe numele meu, dar sa scriu adresa unde stau acum din orasul y?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, adresa unde stai acum o scrii la adresa de livrare care poate fi diferita de cea de domiciliu.

| WhiteLife a răspuns:

Buna!

Da, se poate. Trebuie sa te duci cu buletinul sa vada ca esti tu, nu intereseaza pe nimeni unde locuiesti.

O zi placuta!