| Roxana_Andreea_1989 a întrebat:

Buna…vreau sa imi cumpar un laptop si imi plac doua modele Toshiba Satellite L750-1QR si Sony Vaio E-Series VPCEH3E0E/P, pe care mi-l recomandati?

4 răspunsuri:
| desisdana a răspuns:

Eu am Toshiba si e ff rezistent.crede-ma.il am de 6 luni si n-am avut nici o problema inca la el.vara-mea de 3 luni are Sony si ieri l-a dus la un centru de reparatii.a 2 oara

| rutanklan a răspuns:

Vaio... Mai ales daca e colorat happy

| AntidotDeViseInterzise a răspuns:

Sony Vaio eu il am e perfect din toata inima ti-l recomand, funda?

| s4nto a răspuns:

Sunt informatician iti recomand Toshiba Satellite L750-1QR pentru ca este mult mai rezistent iar Sony Vaio este foarte fin si trebuie multa grija in momentul utilizarii, deci in concluzie iti recomand Toshiba Satellite L750-1QR