| iravok56 a întrebat:

Vreau să imi pun aparat dentar, dar cânt la trompetă. As putea sa imi pun aparat dentar in cazul de față? Voi putea cântă in continuare la trompetă?

5 răspunsuri:
| Mt34 a răspuns:

Poți să-ți pui model doar de noapte (care se scoate)

| solo123 a răspuns:

Vei putea canta doar notele de jos. Daca vrei sa urci mai sus de Do 2 te va deranja destul de tare.

| iravok56 explică (pentru solo123):

Stii pe cineva care are aparat si canta la trompetă?

| solo123 a răspuns (pentru iravok56):

Da. Canta si inainte sa aiba aparat. Dupa ce si-a pus aparat il durea cand incerca sa ajunga la notele de sus.

| vladtodirica94 a răspuns:

Poți sa ți-l pui însă dacă o sa te deranjeze știu ca se poate da jos