| telluno a întrebat:

Buna,

vreau sa imi spuneti ce model de telefon sa aleg dintre S4 gt-i 9500 cu octa core si s4 gt-i 9505 quad core.

Vreau sa imi cumpar maine si nu stiu ce sa aleg.

Care ar fi mai bun?

in jocuri ma intereseaza si durata bateriei.

EU am inteles ca octa core este cel mai bun si la jocuri si la viata bateriei.

Voi ce parere aveti? Raspundeti doar cei care stiti. FUNDA!

6 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

S5? eu ti-as recomanda HTC One.

Telefoanele Samsung sunt cele mai mari mancatoare de baterie.

Crede-ma ca nu o sa observi nici o diferenta intre unul putim mai ieftin si un monstru mancator de curent.

| Lynnfield a răspuns:

Toata lumea stie ca SG4 are 2 procesoare nu mai trebuie specificat.

| telluno explică (pentru Lynnfield):

Mai bine pune mana si citeste sa te mai documentezi putin,
sunt 2 modele de Samsung galaxy s4 total diferite.
un model cu quad core la 1, 9 Ghz, si alt model cu octa core cu 2 procesoare de quad core care ruleaza separat.
Inainte sa dai un coment, citeste sau daca nu sti despre ce vorbesti nu mai vorbi.
MS

| Lynnfield a răspuns (pentru telluno):

Vad ca esti mai informat decat noi, atunci de ce mai intrebi daca stii care este mai bun.

| telluno explică (pentru Lynnfield):

Pentru a sti care e mai ok? cum de ce mai intreb?
normal ca stiu cu ce se mananca daca vreau sa il cumpar tu ce crezi?
cineva care a avut ala sa raspunda, nu tu care ai ramas tot la Nokia 3310.
Stai in banca ta te rog.

| bblake23 a răspuns:

S4