| MrFunky2 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlogguri si sketchuri cu efecte speciale.Chestia e, ca nu arat prea bine...Gen,port ochelari, am o voce subtire chiar daca am 14 ani,si am mai multe semne din nastere pe fata(9, 10) si nu arat bine..idei am, chiar multe as putea sa zic.Dar imi e frica sa nu fiu judecat.Ce spuneti? Sa ma apuc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii ca te ti apuca-te, eu fac de 2 ani si am tot schimbat la canale. Acum m-am axat pe unul si ala vreau sa-l duc departe, trebuie rabdare. Crede-ma ca o sa trebuiasca mai mult de 1 an sa faci ceva bun, n-o sa fi descoperit.
Daca tu te apuci ca sa te lasi peste 1 saptamana sau 1 luna, e degeaba.
Si trebuie sa stii sa editezi bine.

| ღMikyღ a răspuns:

Si daca te considerai fara defecte, lumea tot iti gasea unul. Ai incredere in tine si nu tine cont de parerea oamenilor din jurul tau. Ei vor privi dupa aceea cu jind catre succesul tau. Iti mai spun ceva: rabdare. Rabdarea te va ajuta in tot ceea ce faci. Nu putem fi perfecti in ceea ce incercam din prima, cred ca stii deja. Iti urez mult succes si tine minte ca haterii vor exista mereu, treaba lor fiind cea de a te judeca indiferent de orice.

| CristinaCMH a răspuns:

Intotdeauna vei fi judecat. Asta este lumea! Nu o poti schimba, in schimb, tu poti ignora orice fel de 'hate' si sa faci ce iti place. Nimeni nu te opreste! Aspectul ni este cel mai important, mai ales daca faci content bun.