| Marko_7130 a întrebat:

Buna,

Vreau sa ma apuc sa dau de permis (categoria B) voi ce ati invatat mai mult? Puteti sa ma ajutati cu niste linkuri ce sa invat, legislatia etc. se gasesc pe net sa le invat? happy Dati-mi niste linkuri va rog.

Multumesc.

2 răspunsuri:
| MrFlavyus a răspuns:

N-ai ce sa inveti de acum, acolo o sa te apuci de la 0, nu-ti fa probleme, nu trebuie sa te strofoci de acum!
Funda Pls!

| Lov_Stars_Valy_1991 a răspuns:

Prima oara citeste cartea si invata foarte bine semnele. Pe urma fa odata toate intrebarile din carte pe categorii si corecteazale dupa ce faci fiecare capitol in parte. Ultimul lucru care mai trebuie sa il faci sa intri pe www.drpciv.ro, iti faci cont si pe urma poti face chestionare la ei pe site. Este site-ul Politiei Rutiere si au aceleasi intrebari ca la sala si astfel te acomodezi cu acest tip de examinare. Succes.Respect.