| MonyMoniq a întrebat:

Buna,vreau sa salvez niste masaje pe o cartela. Cum fac? Deoarece eu vreau sa bag alta cartela in telefon si mesajele o sa le sterg, dar unele vreau sa-mi ramana pe cealalta cartela. Cum fac? Se poate?

Răspuns Câştigător
| numelemeurazvan a răspuns:

Ca sa afli ce Nokia e formeaza *#0000# si vezi ce Nokia e oricum toata treaba e de la optiuni mesaje am avut si eu problema asta mai demult sau daca nu iei fiecare mesaj in parte si dai sa-ti le copieze pe sim...

16 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la un maseur. Poate se pricepe el rolling on the floor

| numelemeurazvan a răspuns:

Ce telefon ai?

| MonyMoniq explică (pentru numelemeurazvan):

Nokia.

| numelemeurazvan a răspuns (pentru MonyMoniq):

De care Nokia? ca s-ar putea sa te ajut eu

| carhartt a răspuns (pentru MonyMoniq):

Nu le poţi salva pe SIM dar le poţi salva pe PC.

| MonyMoniq explică (pentru numelemeurazvan):

Nu stiu cum ii mai spune. Pe telefon scrie doar NOKIAhee hee

| MonyMoniq explică (pentru numelemeurazvan):

Nu stiu cum ii mai spune. Pe telefon scrie doar NOKIA

| MonyMoniq explică (pentru carhartt):

Cum salvez numerele de telefon nu se poate si sms-urile? sad

| MonyMoniq explică (pentru numelemeurazvan):

Nu merge sa apelez acolo. Scrie "rezultat necunoscut". Cum sa fac sa pun fiecare mesaj sa dau sa se copieze pe sim?

| numelemeurazvan a răspuns (pentru MonyMoniq):

Uite ceva care sper sa te ajute https://www.vodafone.ro/......controller

| MonyMoniq explică (pentru numelemeurazvan):

Multumesc oricum. Nu le mai salvez:*

| numelemeurazvan a răspuns (pentru MonyMoniq):

De ce nu le mai salvezi? nu te-a ajutat site-ul ala? daca nu cautam altceva :d

| MonyMoniq explică (pentru numelemeurazvan):

M-am uitat putin peste site dar nu le mai salvez. Le-am si sters. mersi mult.happy

| numelemeurazvan a răspuns (pentru MonyMoniq):

Ca sa afli ce Nokia e formeaza *#0000# si vezi ce Nokia e oricum toata treaba e de la optiuni mesaje am avut si eu problema asta mai demult sau daca nu iei fiecare mesaj in parte si dai sa-ti le copieze pe sim...