| Salvan_Ingrid_1979 a întrebat:

Administrez un grup iar de ceva vreme unii membrii nu pot vedea postarile mele. Daca le trimit link ul postarii, le apare atasare indisponibila desi fac parte din acel grup
Ma ajuta cineva? Multumesc

2 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Depinde pe ce site ti-ai creat grupul. Vezi sa nu fi selectat niste optiuni din greseala pe acolo, de genul,, vizualizare postari prieteni, restrictionare postari membri,, si altele de genul. Daca administrezi grupul pe Facebook si e totul ok legat de setarile grupului, atunci contacteaza echipa prin forumul lor pentru a rezolva problema deoarece nu este exclus faptul unei erori sau bug.
Sper ca te-am ajutat!

| Salvan_Ingrid_1979 explică (pentru Surtulecs):

Buna
Este grup pe Facebook dar m-am uitat la setari si este totul in regula
Multumesc