| Nevazutul a întrebat:

Am aplicat si eu pentru un loc de munca in cadrul Orange la departamentul de CUSTOMER SERVICE la sediul din Timisoara. Stiu ca programul icnepe de la 8 dimineata si se termina seara la 21, de luni pana duminica. Stie cineva cum se fac turele aici si cum se face cu zilele libere, cand ai? dau FUNDA happy

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Duminica nu ar trebui sa lucrezi!

| floryn1993 a răspuns:

Cel mai probabil, 24/48- 12/24 asa se face in mod obisnuit in situatia in care stai mai mult de 8 ore / zi