| LorinBPRM a întrebat:

Buna ziua am o problema cu google adsense. Acum cateva luni am sters un cont google (gmail, adsense, blog, etc tot) acum cateva zile am facut alt cont nou nout totul merge perfect dar cand vine vorba de adsense nu pot sa im creez cont nou imi spunt ca sunt deja in baza de date si ca nu se poate creea doua conturi cu acelasi nume (logic) si nu stiu ce ar trebui sa fac sa rezolb problema aceasta. P. S. nu vad nici un email de contact din partea google adsense

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

EXACT la fel am păţit şi eu cu blogul meu dar mi-am zis ce naiba o să supravieţuiesc şi fără Ad Sense şi uită-te am urcat 21.870 de poziţii în ZELIST! Vezi că Google monitorizează şi IP-ul calculatorului nu doar datele oferite de noi.

| tibi95cj a răspuns:

Nu merge sa faci 2 conturi de adsense pe un domeniu happy... Trimite un mail la google si ii rogi sa te ajute ei. numai ei te pot ajuta.