| timidd a întrebat:

Buna ziua am o problema in pc-ul meu imi scade memoria la local disk C si la celelalte nu ce pot face? ca imi apare daca vreau sa sterg tot de acolo

Răspuns Câştigător
| uNICKu a răspuns:

Pai incepe prin a te loga la calculator ca administrator si atunci executa operatiuniile de stergere de care vorbesti, incearca asa, sau incearca sa nu mai salvezi nimic pe Desktop, si no sa-ti mai scada, si instaleaza un anti virus

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adina77 a răspuns:

Eu cand am avut probleme am chemat un tip care se pricepe si a spus ca hardul e pe duca, deja semnala ca e pe duca, abia am reusit sa scot pozele pe stick.Si sa le salvez, astfel pierdeam tot.

| Scarecrow a răspuns:

Pai,la cat ma pricep eu,in "C" este instalat windowsul si toate driverele si programele care fac pc-ul sa functioneze corect sau nu,depinde de cu m sunt instalate.
Nu stiu,cauta acele programe care nu`ti folosesc si care consuma resursele si ocupa spatiul pe hard, inutil, si dezinstaleaza-le

| razvyy412 a răspuns:

Dul la reparat nu costa mult