| Maria_Putanu_1958 a întrebat:

am primit azi un mersi pe tel, cum ca as avea de platit suma de 21, 10 lei cod client 191059078367, se va întrerupe energia (care) începînd cu data de 06.02, eu nu stiu de aceasta suma de unde vine, va rog sa ma inf si sa-mi trimiteți fac, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la furnizor si intreaba-i! Nu stiu ce furnizor ai dar gasesti numarul de telefon pe net!

| darrio2007 a răspuns:

Verifica daca îți corespunde codul de client de pe facturile pe care le primești, cu acel cod din mesajul primit pe telefon. Daca nu corespunde, nu ai de ce să îți faci griji. Daca da, mergi și plătește.

| Wr3nch a răspuns:

Pare a fi o notificare de plata pentru o factura e curent electric. Daca stii ca nu e factura ta nu ai de ce sa iti faci griji.