| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, am primit niste gift card-uri pentru PayPal ca și cadou, le-am introdus în telefon și le am în contul PayPal. Care este cea mai simplă metodă de a scoate banii cash fără să le dau informații despre card si cont bancar? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

PayPal este sigur! Îți atașezi cardul la ei, îl validezi (1, 50E), adaugi banca emitentă de card, apoi extragi în contul bancar toți banii. După ștergi contul bancar și-ți rămâne doar cardul la PayPal.
N-ai cum să-i scoți altfel din moment ce sunt în PayPal, doar prin PayPal îi poți scoate.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista alta metoda de a scoate bani din paypal, fara sa ai contul bancar sau credit cardul legat de paypal!
Poti face cumparaturi platind din paypal, dar banii nu ai cum sa-i scoti, decat prin contul tau bancar, dupa ce-l legi bineinteles, ei te verifica si iti dau eligibilitate.