| Exastic a întrebat:

Bună ziua. am şi eu o întrebare. astăzi am primit un apel pe telefon de la un număr +88888888 dar nu am răspuns. Am căutat şi pe internet ce ar putea fi dar nu găsesc nimic concret. dacă ştiţi ceva vă rog să îmi spuneţi.
Mulţumesc.

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Whocallsme.com/Phone-Number.aspx/88888888

callerr.com/88888888

| RexonaOnOff a răspuns:

A mai patit o prietena asa, cica daca raspunzi la telefon te obliga sa platesti nu stiu ce suma si dupa daca nu platesti te cauta si urmaresc pana gasesti! Nu stiu daca e adevarat, dar cel mai bine sa nu te risti