| panther2007 a întrebat:

am si eu o intrebare cine are un script chat gen bestwap, si detine datele de logare de la acest script?
Sau cine stie cum se face un cont de admin la un script urcat pe host?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai putin, ca nu am inteles, da-mi site-ul acela pe care ai dori script-ul sa il pui sa vad ce tip de forum are, iar ca sa ai admin pe un host platit, trebuie sa fii tu acel administrator, sau sa ai ftp-ul cu datele de logare de la acel host/dedicat lol.