| kipeR a întrebat:

Am si eu o intrebare.Doar ce am achizitionat un paysafecard in valoare de 50 de lei si din pacata nu am observat ca pe ebay nu poti sa cumperi cu paysafecard... si as dori sa imi spuneti va rog daca se poate face ceva, adica sa il retunrez si sami primesc bani inapoi, sau orice pentru a-mi putea recupera bani.

1 răspuns:
| PiNNoTheGamer a răspuns:

Paysafecard nu recupereaza banii.Iar de recuperat este o posibilitate daca gasesti pe cineva care vrea sa schimb pe aceeasi valoare.Iar schimb-urile online sunt cam tepe.