| Ursachi_Gabriel_Marian_1995 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de posta romana. Am comandat un colet si nu mi-a venit instiintarea, exista vreun mod de a afla daca, coletul a ajuns la posta romana?(stiu numele pe care a fost trimis si numele persoanei care a trimis).

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Prin posta romana coletul ajunge la destinatie in cinci zile lucratoare de la depunerea lui la oficiul postal
instintare vine acasa in ziua cand ti-a ajuns si coletul, nu mai repede

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Trebuie sa ai buletinul la tine, te duci la oficiul postal si sa intrebi daca ti-a venit un colet pe numele tau, iar respectiva persoana iti va spune da sau nu.Succes!