| Adrian1606 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul, de doua zile se misca foarte greu, nu imi incarca nici macar o pagina de net...

Am incercat sa il scutur de praf, am umblat la mufe sa vad daca sunt bagate bine, am schimbat pasta de pe procesor, toate culerele merg perfect...

Am Windows 7, Procesor Dual Core 2.33, 6 GB la RAM.

Care ar putea fi problema?

Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| LionFireExtreme22 a răspuns:

Pai e vechi calculatorul? Poate ai mai instalat ceva in el.
Poate ai virusi in calculator.
Dar prima oara mergea usor?
Poate trebuie sa-ti iei alt Windows cum e al meu.
ia-ti un windwos 7 Ultimate s-au trageti in calculator! Asa o sa mearga mai usor calculatorul tau.
Sper ca te am ajutat! Pa Pa big grin

| Adrian1606 explică (pentru LionFireExtreme22):

Nu este vechi calculatorul, il am de un an.
Am incercat sa reinstalez Windows-ul dar imi da o eroare.
Mersi pentru raspuns.

| ZombieMonster32 a răspuns (pentru Adrian1606):

Pai trageti Windows 7 si vezi ce se intampla! Calculatorotul tau va fi ca-si nou si o sa mearga perfect si usor!
Funda?

| johncena21 a răspuns (pentru Adrian1606):

Ma ai mai instalat ceva in el?

7 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Daca ai numai 1 ram mai pune unul sau schimba hardul ori daca nu instaleaza iar windows-ul.

| Adrian1606 explică (pentru Joker11):

Am patru placute de Ram.
As schimba Hard-ul dar trebuie sa stiu sigur ca aceea este problema.

| AlexStoica98 a răspuns:

Mai mult ca sigur nu iti merge netul.

| Adrian1606 explică (pentru AlexStoica98):

Netul merge foarte bine, nu ma pricep foarte bine, dar din ce am citit se pare ca ar fi o problema cu hard-ul, de asta am scris mai mult, poate este cineva pe aici care a mai avut aceasta problema si ma poate ajuta...