| zamfyr94 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul pc. ului si mai exact cand ascult muzica. adica mai pe romaneste pornesc wnap dau drumul la muzica se aude in difuzorul pc. ului dar cand introduc castile sau alt aux.iliar se aude si in difuzor si in casti. daca ma puteti ajuta cu un link pentru driver.ul audio specific windows 7 vas fi recunoscator.
va multumesc pentru timpul acordat!
o zi buna in continuare! happy

Răspuns Câştigător
| MihaiX13 a răspuns:

Specifica te rog ce placa audio ai (Start-> Click dreapta pe Computer -> Manage -> Device Manager si acolo ai sound, video...

1 răspuns: