| Arvat_Bogdan_1996 a întrebat:

Buna Ziua
Am si eu o problema cu un stick :
ieri am cumparat un stick nou si cand il bag in pc in USB nu mi-l citeste, cand am vazut ca nu mi-l citeste l-am scos din usb si l-am bagat intr-un dvd player si in dvd mi-l citeste dar e gol, apoi am bagat ablu de date de la telefon si am vazut ca imi citeste cardul din telefon cum fac sa-mi citeasca sticku din ce cauza e? nu-mi apare folderele alea in My computer | alea Removable disk nu-mi apare niimic va rog ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Incearca sal bagi in toate mufele usb de la pc daca nu incearca cu altul de la o cunostinta sa vezi daca e aceeasi problema. memoria usb nu are treaba dar eu cred ca ar trebui sa o schimbi cu alta.